Vydáno

Autor: Karel Keslly Mazánek
Obálka: Michal Sirotek

Žánr: sci-fi, válečný
Typ: e-book

Anotace:
Boj mezi Amerikou a Evropou uvízl na mrtvém bodě a do války se jako na jatka posílají další a další vojáci. Leopold je jedním z nich. A tento, původně zcela bezvýznamný pěšák, se stane obětí zvrhlého vědeckého experimentu. Péčí o něho je pověřena mladá bioložka a významně mu zasáhne do života.


Autor: Karel Keslly Mazánek
Žánr: sci-fi

UPOZORNĚNÍ:
nejedná se o klasickou knihu! Jde pouze o výpis událostí ze hry X-Force FFD a jeho gamesetu Per-Zeus. Je to tedy pouze doplněk ke hře, nikoli klasická kniha!!!

Anotace:
Příběh začíná v polovině jednadvacátého století, po té, co proběhla bitva národů proti UFO – mateřské lodi z vesmíru. Následně byla vytvořena organizace X-Force a její velitel Jiří Novák spolu s dalšími bojují proti náletům UFO dál, vším, čím se dá. Nechybí především akce, tedy letecké a pozemní souboje, ale na své si přijdou i milovníci historie, romantiky a humoru.

V tomto prvním dílu (Cizáci útočí) z celé románové ságy se setkáte s několika hlavními postavami jako je například profesor Ditrich z laboratoře, Einstein, tibetský mistr, či Anita – průvodkyně v kapitánových snech, ale také Lea, civilistka, která se připojila k jednotkám X-Force, či rabín Low a Golem

Autor: Karel Keslly Mazánek
Obálka: Ondřej Musil
Ilustrace: Gabriela Thálová

Žánr: sci-fi, duchovno
Typ: ebook, kniha

Anotace:
Píše se první eón na planetě Regis 1 a hlavní hrdina tak tak přežívá o kousku červa do úst a bez střechy nad hlavou spolu se svým letitým kamarádem. Při jedné procházce městem narazí na reklamu: „Naroďte se na Zemi jako člověk, zaplatíme vám!“ Samou sebou, že se toho náš hrdina chytl, jelikož kredity na Regis 1 nikdo nedával – jen se utrácely a přibývaly karmické dluhy. Cestovka, a její reklama, by tedy mohla být řešením, jak ze všeho ven a ještě něco na vrch získat. Nicméně zjišťuje, že to není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. A věta: „Narodil jsem se, protože jsem musel splatit svůj dluh,“ je víc než příznačná.


Autor: Karel Keslly Mazánek
Obálka: Ondřej Musil
Ilustrace (pouze v tištěné verzi): Gabriela Thálová

Žánr: sci-fi, duchovno
Typ: e-book (zdarma)

Anotace:
Země a Regis 1 mají společného jmenovatele a tím je Cestovka. Božská cestovní kancelář, která určuje, kdy se kdo a kde narodí. Teď je na řadě Kmitko. Podaří se mu odbourat veškeré karmické dluhy, co má na Regis 1 nebo je to nemožné? Druhé pokračování tohoto originálního příběhu vám nabídne opět pohled do Kmitkovy duše a nejen to. Spolu s Leou a Pavlem též budou čelit nejednomu zádrhelu, který se na ně už chystá. Kmitko, tvor nepoddajný a tak trochu trucovitý, bude mít zas o čem přemýšlet, a že toho nebude zrovna málo…

Autor: Karel Keslly Mazánek
Obálka: Nová Forma

Žánr: osobní rozvoj, filozofie
Typ: e-book, kniha

Anotace:
Tak jako nepoužívané železo rezaví, stojatá voda zahnívá, či v zimě zamrzá, tak mozek bez cvičení leniví.
Leonardo Da Vinci

Zde je několik otázek pro každý den. Dokážeš na ně upřímně a fér odpovědět? Jsou to otázky čistě jen pro tebe. Zda své odpovědi sdělíš i někomu jinému je zcela na tobě, nikdo tě nenutí. Ale předtím si prosím přečti úvod, pokud chceš. A až budeš na otázky odpovídat, tak se zaměř prosím nejen na fyzickou, ale i duchovní stránku věci, samo sebou, pokud sám/a tohle uznáš za vhodné.

Tvá Pokorná vrba